Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту A04 Польша - Турин

05:00 Біялисток Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
09:00 Красник dworzec PKS
09:00 Красник dworzec PKS
06:00 Грубешів Parking przy markecie Stokrotka
06:30 Красностав dworzec PKP
14:00 Бельсько-Бяла Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
13:10 Устронь Поляна Parking przy Supermarkecie POLANA ul. 3 Maja
09:00 Санок Railway Station, Dworcowa str. 4
06:55 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
18:00 Чернівці Bus Station, 219 Golovna str.
13:00 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
18:00 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
06:10 Ломжа Dw. PKS
09:30 Аннополь Bus Station
09:30 Янів-Любельський Dworzec PKS
07:00 Замосць Bus Station, Hrubieszowska 1
07:00 Хелм dworzec PKS
14:20 Чеховіце-Дзедзіце Dworzec PKS, ul. Niepodległości
13:15 Устронь Parking-sklep LIDL, ul. Ludwika Kojzara
09:30 Риманув Stacja BP
20:00 Коломия Bus Station, Antonenka-Davydovycha str.15
15:35 Коростень Bus Station, 2 Bazarnaya str.
18:50 Костополь Bus Station, Burova 19
06:50 Остроленка dworzec PKS
09:45 Ожарув Bus Station
10:00 Нисько Plac Wolności
07:45 Томашув-Любельский Dw. PKS, ul. Zamojska 9
08:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
14:40 Пщина Baza BP "Globus" ul. Nałkowskiej 17
13:30 Скочув Stare Targowisko, ul. Pawła Stalmacha
10:00 Кросно Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
21:30 Івано-Франківськ Bus Station-2, Gorbachevskogo str. 14
17:50 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
20:00 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
10:05 Кросно Bus stop `WAGABUNDA`, Dw. PKP
22:30 Рогатин Bus Station, 8 Galytska str.
19:25 Маневичі Bus Station ul.Lutskaya, 9
22:20 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
02:40 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
07:50 Пултуськ Bus Station
00:20 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
23:55 Хелм Dworzec PKP, ul. Kolejowa
10:20 Стальова Воля Dworzec PKS
01:00 Львів Railway Station, 1 Dvortsova str., AS №8
01:25 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
08:45 Любачів Bus Station, platform"Wagabunda"
09:30 Пулавы Bus Station, st. Lubelska 9
10:30 Островець-Свентокшиський Parking behind the hotel "Accademia"
15:00 Тихи Hotel “Tychy”
13:45 Цешин Parking przy dworcu PKP, ul. Bobrecka
11:00 Тарнобжег Bus Station
09:00 Перемишль ul. Czarnieckiego CMPA WAGABUNDA
10:45 Радом Bus Station, st. Prażmowskiego 12
09:30 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
11:00 Стараховіце dworzec zachodni PKS
14:20 Ястшембе-Здруй Dworzec PKS, ul. Arki Bożka
10:45 Ясло Railway Station platform Wagabunda
11:15 Баранув-Сандомерский Request stop
09:45 Ярослав Dworzec PKP stanowisko Wagabunda
11:30 Скаржисько-Каменна International bus stop №6 near railway station
11:40 Лодзь Kaliska-Dw.PKP, Karolewska st. 55 (in front of main entrance)
14:40 Водзіслав-Шльонський PKS ul. Targowa
11:10 Беч Przystanek MZK / PKS Rynek
11:40 Мелець Bus Station, platform "Wagabunda"
10:00 Пшеворск Dworzec PKS
12:15 Кельце Dworzec PKS
12:50 Пйотркув-Трибунальський Dw. PKP, ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 5
14:55 Жори Dworzec PKS
11:30 Горлице Dawny dworzec kolejowy - ul. Bardiowska 4
10:30 Ланьцут Gas station Orlen
12:45 Єнджеюв Rynek, przystanek MPK/PKS
13:30 Радомсько dworzec PKS
15:10 Рибник Parking przed DW.PKP, ul. Dworcowa
11:50 Грибів przystanek autobusowy, ul. Topolowa
11:00 Ряшів Dw. PKP, przystanek Wagabundy
14:15 Ченстохова Dw. PKP od ul. generala K.Pilsudskiego
15:40 Рацибуж dworzec PKS
12:30 Новы-Сонч Dw. PKS, st 3 lub 4
11:30 Ропчице Dworzec PKS
15:00 Сосновець Parking on st. Baczyńskiego 2
16:00 Польска-Церекев Przystanek przy sklepie RTV AGD
13:00 Лиманова Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
12:00 Дембица Railway Station
16:30 Кендзежин-Козьле Dw. PKS, ul. Czerwińskiego
13:30 Мшана-Дольна Dworzec PKS
12:15 Пільзно Parking near "TAURUS" bar
14:00 Мисленіце Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:45 Тарнув Dw. PKP, przystanek Wagabunda
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
13:30 Бжеско Bus Station,ul. Uczestników Ruchu Oporu
13:45 Бохня Dw. PKP, ul. Poniatowskiego
14:30 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:00 Хшанув Gas station "Shell", ul. Trzebińska 72
16:00 Хожув Gas station, between Ford and Toyota showrooms
16:30 Битом Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
16:45 Забже Pl. Warszawski
17:00 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:30 Стшельце-Опольске hotel Leśny
18:00 Ополе Zajazd U Dziadka, Strzelecka 55
19:45 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
21:00 Легница Dworzec PKS, ul.Dworcowa
21:45 Болеславець Gas station "Lotos", st.Zgorzelecka 16
22:30 Єнджиховіце Gas station Shell, Jedrzychowice 98b
02:45 Нюрнберг ZOB, Bahnhofstr./ Käte-Strobel-Str., ADCOM Center
04:30 Мюнхен Bus Station "Hackerbrücke"
06:45 Инсбрук Hbf (Busbahnhof peron G)
08:30 Больцано Przystanek Bus Turistici, via Alto Adige
09:15 Тренто Lungadige Monte Grappa 18
10:30 Верона Via Cardinale, przystanek Bus Linee plac za kościołem
11:30 Брешія Autostazione Ciba Via Solferino
12:15 Бергамо Piazza Marconi - obok stan. 0
13:00 Милан Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
14:45 Турин Autostazione Corso Vittorio Emanuele 131
Перевізник: Agat
Багаж: 2шт. 30кг 90 x 75 x 25 cm бесплатно
Додаткова інформація: Перевозка животных запрещена
Умови повернення: до 336 год. до від'їзду: 90%
від 336год. до 72 год. до від'їзду: 75%
від 72год. до 24 год. до від'їзду: 50%
від 24год. до 0 год. до від'їзду: 10%
Знижки: 10% Пенсионеры от 60 лет
10% Молодежь до 26 лет
10% Студент (ISIC)
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information