Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту BG012 Брюссель - Гамбург - София

10:10 Аахен Wilmersdorfer Straße
11:00 Кельн аеропорт Flughafen ZOB
12:00 Ессен Bus Station, Freiheit st.
13:00 Дортмунд ZOB, Steinstrasse
09:00 Гамбург Zentral Omnibus Bahnhof
10:30 Бремен Railway Station, ZOB, Breitenweg 13
12:30 Ганновер Bus Station, Rundestraße 12
15:00 Кассель ICE-Bahnhof Kassel-Wilhelmshohe
16:30 Эйзенах Parking, Julius-Lippold-Straße
17:00 Эрфурт Fur den Fernverkehr in der Kurt-Schumacher Strasse
17:30 Веймар Hoffmann-von-Fallersleben-Straße
18:00 Єна Bus Station "Paradies"
18:30 Гера Busparkplatz am Hauptbahnhof
19:30 Хемніц Bus Station (ZOB) at Georgstr.
20:30 Дрезден ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
23:30 Прага Bus Station "Florenc"
04:30 Відень Stadion Center, Engerthstr. 242
19:00 Софія Bus Station "Serdika"
Перевізник: Radina VIP
Багаж: 2шт. до 30кг -бесплатно
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Пенсионеры
10% Студенты до 26 лет
30% Дети 7-12 лет
50% Дети 3-7 лет
99% Дети 0-3 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information