Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту E-130 Киев-Вроцлав

20:15 Київ Bus Station "Dachnaya", 142 av.Peremogy
22:30 Житомир Bus Station, 93 Kievskaya str.
01:15 Рівне Bus Station, 40 Kiyevska str.
06:00 Львів Bus Station, 109 Strijska str.
08:20 Краковець customs (UA-PL)
09:00 Корчова customs PL-UA
09:00 Ярослав Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
10:15 Ряшів Dw. PKS ul. Grottgera
14:00 Краків Bus Station, st.Bosacka 18
15:30 Катовіце Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
16:40 Гливице Dw. PKS, ul. Pionierów 8
17:55 Ополе Bus Station, st. 1 Maja 4
19:15 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
Перевізник: Lvivske ATP 14630
Багаж: 1шт. до 35кг(190см)-бесплатно, каждый следующий 50-100UAH
Додаткова інформація: Перевозка животных возможна, условия нужно уточнять у водителя
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 90%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 80%
від 24год. до 12 год. до від'їзду: 50%
від 12год. до 2 год. до від'їзду: 20%
менше 2год. до від'їзду: квиток не повертається
Знижки: 10% Молодежь до 26 лет
10% Пенсионеры от 60 лет
50% Дети 0-12 лет

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information