Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Khmelnytskiy - Warszawa

15:00 Хмельницький Bus Station, 23 Vinnytske shose str.
15:20 Красилів Gas station "Shell", the track H03
15:45 Старокостянтинів Bus Station, 2 Knyazya Ostrovskogo str.
16:20 Ізяслав crossroad on the route P05
16:30 Шепетівка ul. K.Marksa, 37
16:50 Славута Bus Station, 13 Shevchenka str.
17:10 Нетішин Bus Station, 2 Rynkowa str.
17:25 Острог Pizzeria "Maestro"
18:00 Шумськ ul. Ukrainskaya, 1
18:30 Кременець Bus Station, 138 Dubenska str.
18:45 Рівне "Deluxe Tour", ul. S.Bandery, 20
19:10 Дубно Bus Station, 26 Zabrama str.
20:10 Луцьк Bus Station, 39 Konyakina str.
21:05 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
23:00 Ягодин customs (UA-PL)
23:05 Дорохуск CLO POL-UKR
23:40 Хелм Lwowska st. 20
01:35 Люблін Bus Station, st. Al. Tysiąclecia 6
05:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
Перевізник: Pal Tour
Багаж: 1шт до 40 кг (100х50х30) - бесплатно, доп.багаж - 20 грн
Умови повернення: до 24 год. до від'їзду: 70%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information