Фільтр основних параметрів

Ціна
Час відправлення
00.00год
23.59год
Час прибуття
00.00год
23.59год
Вид з'єднання
Вид транспорту

Вибір комфорту

Вид комфорту

Вибір перевізника

Перевізник
По тривалості
За ціною

Розклад маршруту Прага - Запорожье

08:30 Прага Bus Station "Florenc"
14:30 Черкаси Bus Station
09:35 Млада-Болеслав Bus Station, tř. Václava Klementa 1459
16:40 Кіровоград Bus Station, pl.1, 1 Olexandrijske s.
10:40 Ліберець Bus Station, 885/5 Vaňurova str.
14:55 Вроцлав Temporary bus station, Joannitów str. 13
18:30 Лодзь Dworzec Kaliska ul. Włókniarzy 203/205
21:00 Варшава Bus Station "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
23:30 Люблін Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
00:30 Дорохуск CLO POL-UKR
01:30 Ягодин customs (UA-PL)
03:00 Ковель Bus Station, 42 bulvar L.Ukrainki
05:35 Сарни (Рівненська обл.) Bus Station, Belgorodska st. 39
08:00 Коростень Bus Station
10:25 Київ Bus Station "Kiev", 32 S.Petlyry str. (Railway Station)
11:00 Київ Bus Station "Centralniy", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja sq. 3
14:30 Черкаси Bus Station
16:40 Кіровоград Bus Station, 1 Olexandrijske s.
18:00 Олександрія Request stop
19:10 Пятихатки (Дніпропетровська обл.) Bus Station
21:00 Дніпро Bus Station, 10 Kurchatova str.
22:40 Запоріжжя Bus Station, Soborniy ave., 20
Перевізник: Линии Полесья
Багаж: 1шт. до 25кг(30x60x80)-бесплатно, каждый след. от 10 USD
Умови повернення: до 48 год. до від'їзду: 85%
від 48год. до 24 год. до від'їзду: 50%
менше 24год. до від'їзду: квиток не повертається

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Куки помогают предоставлять наши услуги. используя эти услуги, вы соглашаетесь с использованием куки

More information