• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Brno - Katowice

Koupit jízdenky na autobus Brno – Katowice: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Polsko, cena jízdného do Katowice. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Brno do Katowice a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Katowice levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
10:30 – 14:40 BrnoKatowice

4 hod. 10 min.

So

11:35 – 14:50 BrnoKatowice

3 hod. 15 min.

Út, Čt, Ne

13:00 – 17:15 BrnoKatowice

4 hod. 15 min.

Čt

13:20 – 17:55 BrnoKatowice

4 hod. 35 min.

Út, Čt, So

13:20 – 17:55 BrnoKatowice

4 hod. 35 min.

Út

13:20 – 17:55 BrnoKatowice

4 hod. 35 min.

Út, Čt, So

13:45 – 17:30 BrnoKatowice

3 hod. 45 min.

Čt, Ne

15:20 – 18:55 BrnoKatowice

3 hod. 35 min.

Denně

15:30 – 19:20 BrnoKatowice

3 hod. 50 min.

Po, Út, St, Čt, Pá, So

20:30 – 23:55 BrnoKatowice

3 hod. 25 min.

Pá, So, Ne

22:00 – 03:10 BrnoKatowice

5 hod. 10 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

22:00 – 03:10 BrnoKatowice

5 hod. 10 min.

Po, Út, Pá, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Brno do centra Katowice v roce 2019. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Brno a příjezdu v Katowice. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Polsko, vzdálenost v kilometrech.

Hodnocení cestujících o výlety

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Byla jsem spokojená .

KiyPasTrans, ATP-5Brno - Rivne

Cestováni hodnotím velíce dobře . Řidiče znám více jak 15 let , a byla velíce potěšena že konečně po velíce dlouhé době znovu jedeme spolu . Docela potěšilo Wi-Fi které fungovalo bez problému po celou dobu cesty. Děkuji a přeji hodně spokojených cestujících .

KiyPasTrans, ATP-5

Dobrý den, jsem naprosto spokojena. A chtěla bych poděkovat řidičům autobusu Kijev-Praha s kterýma jsme jeli 17/5.2016 čas odjezdů s Kijeva 8:30. Moc krát Děkujeme.

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací