• Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Автобуси Брно - Катовіце

Купити квитки на автобус Брно - Катовіце: де і як замовити автобусні квитки в Польщу, вартість самостійної поїздки в Катовіце. Розклад руху автобусів на маршруті. Список рейсів з Брно в Катовіце і назад, найближчі рейси сьогодні. Дістатися в Катовіце дешево і без важких нічних переїздів, відгуки пасажирів про поїздку.

Розклад автобусних рейсів

Відправлення та прибуття В дорозі Виїзди
10:30 – 14:40 БрноКатовіце

4 год. 10 хв.

Сб

11:35 – 14:50 БрноКатовіце

3 год. 15 хв.

Вт, Чт, Нд

13:00 – 17:15 БрноКатовіце

4 год. 15 хв.

Чт

13:20 – 17:55 БрноКатовіце

4 год. 35 хв.

Вт, Чт, Сб

13:40 – 17:30 БрноКатовіце

3 год. 50 хв.

Пн, Ср, Чт, Пт, Сб, Нд

13:45 – 17:30 БрноКатовіце

3 год. 45 хв.

Чт, Нд

15:20 – 18:55 БрноКатовіце

3 год. 35 хв.

Кожен день

15:30 – 19:20 БрноКатовіце

3 год. 50 хв.

Пн, Вт, Ср, Чт, Пт, Сб

20:30 – 23:55 БрноКатовіце

3 год. 25 хв.

Пт, Сб, Нд

22:00 – 03:10 БрноКатовіце

5 год. 10 хв.

Пн, Вт, Пт, Сб, Нд

Маршрут на карті

Як з Брно швидко доїхати до центру Катовіце в 2019 році. Маршрути прямування рейсових автобусів на карті з зупинками. Звідки відправляються автобуси з Брно і куди прибувають до Катовіце. Час в дорозі на автобусі: скільки годин їхати до Польщу, відстань у кілометрах.

Відгуки пасажирів про перевізників

КийПасТранс, ATП-5Прага - Киев

Поїздка з Праги до Києва була цілком задовільна. Приїхали навіть на 2 години раніше графіка (23 години у дорозі). Зупинок робили достатньо, доїхали без інцидентів. На борту пригощали кавою й чаєм. Автобус відповідав вартості квитка (1500 грн), тому претензій нема. Але деяким пасажирам не пощастило,…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Автобус прибув за годину до відправки.Водії чемні.Присутній Інтернет,резетки для зарядки.Приїхав автобус бистріше ніж вказано в білетів.Задоволений.

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

С вокзала забрали вовремя, границу прошли за 2 часа. В Прагну приехали на полтора часа раньше. Поездкой довольна!

КийПасТранс, ATП-5Ровно - Брно

Дуже добре. Водії хороші. Кондиціонер і wi-fi працював, зупинки робили за потреби, крутили кіно, щоб пасажири не нудьгували. Все ок.

КийПасТранс, ATП-5Жешув - Ровно

Водії чемно ставляться до пассажирів, був WI-FI, все добре. Але оцінка "4" ,тому що автобус сам автобус старенький, сидіння не розкладатися, а при спробі розкласти- гучно скрипіло.

КийПасТранс, ATП-5Прага - Ровно

Плохо работает кондиционер и ви-фи.Водители работают хорошо.Твердая 4.

КийПасТранс, ATП-5Краков - Львов

Загальне враження не погане. Перш за все служба підтримки надала повну інформацію про рейс - платформа, номер автобуса, номер водія. Розмова відбувалася по вайберу. Дякую за інформаційну підтримку! По автобусу - прибув на станцію навіть на кілька хвилин швидше запланованого часу. Водії привітні. Сидіння зручні…

MYKOLAYIVSKE ATP-14627Львов - Прага

Все отлично!

Пошук маршруту Будь ласка зачекайте

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя