DŮLEŽITÉ: Coronavirus (COVID-19): pro turistické informace a aktualizace klikněte zde

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Autobusy Rivne - Brno

Koupit jízdenky na autobus Rivne – Brno: kde a jak si objednat autobusové jízdenky do Česká Republika, cena jízdného do Brno. Jízdní řady autobusů na trase. Seznam linek z Rivne do Brno a zpět, nejbližší termíny linek dnes. Cesta do Brno levně a bez zdlouhavých nočních jízd, hodnocení cestujících.

Jízdní řády autobusů

Odjezd a příjezd Doba jízdy Odjezdy
12:30 – 06:10 RivneBrno

17 hod. 40 min.

Po, Čt

12:50 – 05:40 RivneBrno

16 hod. 50 min.

Ne

12:50 – 04:30 RivneBrno

15 hod. 40 min.

Po, Pá, So

12:50 – 05:00 RivneBrno

16 hod. 10 min.

Út

13:10 – 06:10 RivneBrno

17 hod. 0 min.

Út, Pá

13:50 – 15:35 RivneBrno

25 hod. 45 min.

13:50 – 11:45 RivneBrno

21 hod. 55 min.

13:50 – 13:35 RivneBrno

23 hod. 45 min.

Po, Út, St, Čt, So, Ne

13:50 – 13:35 RivneBrno

23 hod. 45 min.

St, Čt, So, Ne

Trasa na mapě

Jak se rychle dostat z Rivne do centra Brno v roce 2020. Zobrazení na mapě tras autobusů včetně zastávek. Místa odjezdu autobusů z Rivne a příjezdu v Brno. Doba jízdy autobusu: kolik hodin potrvá cesta do Česká Republika, vzdálenost v kilometrech.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací