Podle času
Podle ceny

Linka 374 Kishinev - Praha

Odjezdy: 5 Července, 12 Července, 19 Července, 26 Července, 2 Srp, 9 Srp, 16 Srp, 17 Srp, 23 Srp, 24 Srp
09:00 Chisinau Vlak. Nádr. (Gara Feroviara)
12:30 Husi Autogara, «AUTOBUZUL», Strada Dobrina
13:00 Barlad Autogara Mare din Barlad, str. General Vasile Milea
13:30 Tecuci Autogara Gegi, str.Transilvaniei
14:15 Adjud Autogara, Strada Tineretului 35
14:45 Onesti Autogara, Bulevardul Republicii 78
18:00 Brasov Aut. Nádr., 3 Bartolomeli
19:00 Fagaras Aut. Nádr.
21:00 Sibiu Aut. Nádr. (McDonalds)
22:00 Sebes Bus station, near train station, Vanatori street
23:00 Deva Aut. Nádr. (McDonalds)
01:00 Arad Autobusové Nádraží, ul.Vanatori 6 (Atlasib)
10:30 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
12:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
Dopravce: Dac Trans
Slevy: 10% Student
10% Důchodce
50% Ditě od 0-10 let

Všechny linky Chisinau - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací