Podle času
Podle ceny

Linka 039 Hamburg - Praha - Brno

Odjezdy: 18 Lis, 21 Lis, 25 Lis, 28 Lis, 2 Pro, 5 Pro, 9 Pro, 12 Pro, 16 Pro, 19 Pro
18:05 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
19:50 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
21:35 Hannover ZOB
22:30 Wolfsburg ZOB
23:40 Magdeburg ZOB am Hbf
01:50 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
02:20 Berlin airport Shonefeld Letiště "Shonefeld"
04:05 Dresden airport Letiště
04:30 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
06:30 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
Dopravce: Student Agency
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
15% Student
50% Ditě od 0-15 let

Všechny linky Hamburg - Praha

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací