Podle času
Podle ceny

Linka Черновцы - Познань

14:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
14:50 Kitsman Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti 35
15:40 Zalischyky Aut. Nádr., bul. Stefanika 13
16:50 Chortkiv Aut. Nádr., ul.Kopycinесka 15
17:45 Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
18:40 Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
21:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
21:30 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
01:10 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
04:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
08:50 Poznan Aut. Nádr., ul.Stanislawa Matyi 2
Dopravce: ФОП «Опирук»
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Skupina 6 osob
20% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Chernivtsi - Poznan

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací