• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Zvenyhorodka

Zventrans Sp. z o.o.
Odjezdy: 18 Úno, 21 Úno, 25 Úno, 28 Úno, 3 Bře, 6 Bře, 10 Bře, 13 Bře, 17 Bře, 20 Bře
  1. 12:15Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 14:20Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  3. 16:50Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 19:50Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  5. 22:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 00:40Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  7. 04:10Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 06:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 07:50Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  11. 14:50Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  12. 17:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  13. 18:50Bila Tserkva Aut. Nádr., ul.Kutsenka 1a
  14. 20:45Zvenyhorodka Aut. Nádr. ul. Shevchenko 1a
  • Dopravce: Zventrans Sp. z o.o.
  • Zavazadla: 10% z ceny jízdenky
  • Slevy: 30% Ditě od 0-12 let
    99% Ditě od 0-4 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací