• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Swinoujscie - Kam.Podilskiy (promo)

Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 08:50Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 6
  2. 10:00Goleniow Aut. Nádr., plac Józefa Piłsudskiego, 1
  3. 11:15Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  4. 13:00Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  5. 13:50Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  6. 15:45Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  7. 16:30Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  8. 18:00Lodz Aut. Nádr., pr. Włókniarzy, 227
  9. 20:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  10. 02:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 03:35Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 05:45Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  13. 06:20Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  14. 07:20Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalna, 7
  15. 08:05Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  16. 08:40Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  17. 09:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  18. 10:20Kolomyya Na kroužku v blízkosti autobusového nádraží, ul. Antonenka-Davydovycha, 15
  19. 11:10Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  20. 12:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  21. 12:50Khotyn (Chernivetska obl.) Aut. Nádr., ul. Vasileva, 86b
  22. 13:40Kamianets-Podilskiy Aut. Nádr., ul. Kniaziv Koriatovychiv, 19
  • Dopravce: Tur-Trans (Romanyshyn O.V.)
  • Doplňující informace: The passenger is insured for 102 000 UAH. IC «Persha». Insurance fee - 2%, included in the ticket price.Carriage of animals bicycles needs extra payment.
  • Zavazadla: 1ks.do 40kg(60x40x20)-zdarma
  • Slevy: 10% Skupina 5 a více osob
    10% Cestující od 60 let
    10% Mládež 12-26 let
    20% Děti 6-12 let
    50% Děti 0-6 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací