• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 1 Bře, 2 Bře, 4 Bře, 6 Bře, 8 Bře, 9 Bře, 11 Bře, 13 Bře, 15 Bře, 16 Bře
  1. 09:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:30Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1
  3. 11:10Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  4. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 17:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  6. 19:45Lublin Aut. Nádr.,ul.Nadstawna 1 20-120
  7. 20:50Zamosc Čerpací stanice "BP"
  8. 23:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  9. 02:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  10. 03:05Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska, 109
  11. 06:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 08:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  13. 10:35Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  14. 11:15Kyiv Aut. Nádr., "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  15. 12:15Boryspil Aut. Nádr., McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  16. 13:15Pyriatyn Aut. Nádr. 2, ul. Korolenko 1
  17. 13:55Lubny
  18. 14:35Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  19. 16:20Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  20. 17:15Chutove Aut. Nádr., ul. Zhovtneva, 116
  21. 18:00Valky Čerpací stanice "Marshal" st. Ševčenko, 15A
  22. 18:50Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  23. 19:20Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  24. 20:45Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  25. 21:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  26. 22:20Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  27. 22:45Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  28. 23:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  29. 23:50Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  30. 01:20Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  31. 01:45Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  32. 01:55Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  33. 02:30Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací