• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Sievierodonetsk

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 20 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 2 Říj, 4 Říj, 5 Říj
  1. 09:00Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:30Gorzów Wielkopolski ul. Złotego Smoka, 1, cerpanice stanice "ORLEN"
  3. 11:10Swiebodzin Cerpacie stanice "ORLEN", ul. Wojska Polskiego, 8
  4. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  5. 13:50Wrzesnia ul. Wroclawska, 36, McDonald's
  6. 15:00Zgierz Pr. Armii Krajowej 4
  7. 17:45Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  8. 19:45Lublin Aut. Nádr.,ul. Nadstawna, 1, 20-120
  9. 20:50Zamosc Čerpací stanice "BP", ul. Legionów, 10
  10. 23:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  11. 02:00Rava Ruska celnice (UA-PL)
  12. 03:05Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  13. 06:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  14. 08:35Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  15. 10:35Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  16. 11:15Kyiv Aut. Nádr. "Tsentralnyi", Prospekt Nauky, 1/2
  17. 12:15Boryspil Aut. zastavka, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  18. 13:15Pyriatyn Aut. Nádr.-2, ul. Korolenka, 1
  19. 13:55Lubny Obchvat, zastávka poblíž Mgarského kláštera
  20. 14:35Khorol Aut. Nádr. 2, ul. Glybokodolinna, 27
  21. 16:20Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  22. 17:15Chutove Aut. Nádr., ul. Zhovtneva, 116
  23. 18:00Valky Čerpací stanice "Marshal" st. Ševčenko, 15A
  24. 18:50Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  25. 19:20Chuhuiv Aut. Nádr., ul. Kharkivska, 133
  26. 20:45Izium Aut. Nádr., ul. Paromna, 1
  27. 21:55Slaviansk Aut. Nádr., ul. Centralna, 47
  28. 22:20Kramatorsk Aut. Nádr., bulvar Mashynobudivnykiv, 28
  29. 22:45Druzhkivka Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 231
  30. 23:10Kostiantynivka (Donetsk obl.) Aut. Nádr., ul. Oleksy Tykhoho, 106
  31. 23:50Bakhmut (Donetska obl.) Aut. Nádr., ul. Kosmonavtiv, 5
  32. 01:20Lysychansk Aut. Nádr., ul. Siusiury (Sverdlova), 310a
  33. 01:45Sievierodonetsk Aut. Nádr., pl. Khimikiv, 61
  34. 01:55Rubizhne (Luganska obl.) ul. Wyzwolenia, 98
  35. 02:30Kreminna (Luhanska obl.) Aut. Nádr. vul. Kooperatyvna, 50
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací