• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Sumy

LYS-AVTO-TRANS
Odjezdy: 19 Dub, 20 Dub, 22 Dub, 24 Dub, 26 Dub, 27 Dub, 29 Dub, 1 Kvě, 3 Kvě, 4 Kvě
  1. 13:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 14:50Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 16:40Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  4. 18:20Krakow Dw. MDA, ul. Bosacka, 18 (górna płyta st. 14 - 17)
  5. 20:15Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera, 1
  6. 23:50Korczowa celnice (PL-UA)
  7. 01:55Krakovets celnice (UA-PL)
  8. 03:05Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  9. 04:50Brody Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 2
  10. 06:00Dubno Aut. Nádr., ul. Zabrama, 26
  11. 07:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  12. 09:00Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  13. 09:25Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  14. 11:50Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  15. 12:00Kyiv Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
  16. 16:00Romny Autobusová Zastávka "AgroTechService", ul. Poltavska, 119
  17. 18:00Sumy Aut. Zastavka Prodejna "Zolotyi Vik", ul. 1 Naberezhnaia r. Strilky, 10
  • Dopravce: LYS-AVTO-TRANS
  • Doplňující informace: You don't have to print the ticket. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 2 ks do 30 kg (60 * 40 * 20) a příruční zavazadla - zdarma, další zavazadla (60*40*20) podle dohody s dopravcem.
  • Slevy: 10% Děti 12-16 let
    10% Studenti do 25 let
    30% Děti 0-12 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací