• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kharkiv - Swinoujscie

Boreychuk M.I.
Odjezdy: 27 Led, 31 Led, 4 Úno, 8 Úno, 12 Úno, 16 Úno, 20 Úno, 24 Úno, 28 Úno, 3 Bře
  1. 08:15Kharkiv Bus Station, "Privokzalnaya", ul. Kotliara 11
  2. 10:25Poltava Aut. Nádr., ul.Velikotirnovskaya 7
  3. 16:00Kyiv Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 18:10Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kievskaja 93
  5. 21:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
  6. 22:20Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
  7. 01:20Yagodyn celnice (UA-PL)
  8. 01:25Dorohusk celnice (PL-UA)
  9. 03:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia 6
  10. 03:55Pulawy Wojska polskiego- Dw.PKS na przystanku 155,254
  11. 05:00Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 8
  12. 06:25Tomaszow Mazowiecki Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  13. 07:10Piotrkow Trybunalski ul.Polskiej Organizacji Wojskowej 12
  14. 08:10Lodz Aut. Nádr., Al. Włókniarzy 227
  15. 11:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  16. 13:30Gorzow Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa 10
  17. 15:30Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  18. 17:30Swinoujscie Aut. Nádr., ul. Dworcowa 6
  • Dopravce: Boreychuk M.I.
  • Doplňující informace: Transportation of disabled people - along with an accompanying person (check with the carrier for details). Transportation of animals is allowed - check with the carrier (only with documents). The ticket must be in printed form
  • Zavazadla: 1 ks - zdarma, každých dalších 10% ceny jízdenky. Příruční zavazadla do 5 kg. - zdarma. Přeprava dětských kočárků (pouze ve složeném stavu) - v nepřítomnosti jiného zavazadel. Jízdní kola nejsou povolena.
  • Slevy: 10% Skupina 10 osob
    25% Ditě od 0-12 let
    99% Děti 0-5 (bez místa)

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací