Pozor! Aktuální informace ohledně COVID-19. Klikněte sem

  • Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Ternopil - Bilche-Zolote

  1. 07:35Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  2. 08:12Druzhba (Terebovlianskyi r-n) Autobusová zastávka
  3. 08:30Terebovlya Aut. Nádr., ul.Knjazja Vasylka 75
  4. 09:15Kopychyntsi Aut. Nádr., ul. Chortkyvska 46
  5. 09:40Chortkiv Aut. Nádr., ul. Копичинецька,22
  6. 09:48Zavodske (Ternopilska obl.) Autobusová zastávka
  7. 10:04Kolyndyany Autobusová zastávka
  8. 10:22Ozeryany (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  9. 10:28Kozachchina (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  10. 10:32Lanivtsi (Borshchovskiy r-n) Autobusová zastávka
  11. 11:00Borschiv Aut. Nádr., ul. Kondry, 3
  12. 11:06Verkhnyakivtsi Autobusová zastávka
  13. 11:21Glybochok (Borshivskiy r-n) Autobusová zastávka
  14. 11:30Bilche-Zolote Autobusová zastávka
  • Dopravce: Ternvoyage
  • Doplňující informace: Ticket must be printed out.
  • Zavazadla: 1 zavazadla do 100 km. - 5 UAH., Více než 100 km - 10 UAH.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací