• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Praha - Izmail

  1. 18:30Praha Aut. Nádr., "Florenc"
  2. 21:20Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
  3. 23:20Olomouc Sladkovského 142/37
  4. 00:40Ostrava Čerpací stanice, "EvroOil", 368 km D1
  5. 02:30Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  6. 04:00Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  7. 08:00Korczowa celnice (PL-UA)
  8. 10:00Krakovets celnice (UA-PL)
  9. 12:20Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
  10. 13:20Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  11. 15:30Ternopil Aut. Nádr., Zhivova 7
  12. 17:50Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose str.23
  13. 20:10Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska 8
  14. 22:50Uman Aut. Nádr., ul.Kievskaja, 1
  15. 02:20Odessa Aut. Nádr., ul.Kolontayevskaya 58
  16. 05:10Tatarbunary Aut. Nádr., ul. Stepova 2
  17. 07:00Izmail Aut. Nádr., ul. Pushkina 70
  • Dopravce: FOP Mirchev A.G
  • Doplňující informace: Animals can be transported - you should buy a separate seat.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20) - zdarma. Skládací kola - od 600 UAH. Skládané dětské kočárky lze v případě nepřítomnosti zavazadel přepravovat - zdarma. V opačném případě - 300 UAH. Invalidní vozíky jsou zakázány.
  • Slevy: 30% Ditě od 0-5 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací