• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Kryvyi Rih - Moskva

Stashevskyi O.A.
Odjezdy: 22 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj
  1. 10:00Kryvyi Rih Aut. zastávka, Damansky microdistrict, ul. Admirala Holovka, 11
  2. 10:05Kryvyi Rih Aut. zastavka, kino "Voskhod" (zh/m SevHOK)
  3. 10:15Kryvyi Rih Aut. zastávka, Gorodskaya bolnitsa №8, ul. Sergey Kolachevsky, 111
  4. 10:20Kryvyi Rih Aut. zastavka "44 Kvartal", ul. Musorhskoho
  5. 10:25Kryvyi Rih Zarichnyi district
  6. 10:30Kryvyi Rih Aut. zastávka, ul. Eduarda Fuksa, 3, market "ATB"
  7. 10:40Kryvyi Rih pl. Vyzvolennia, "Silpo"
  8. 10:50Kryvyi Rih Aut. zastávka, Bytkombinat YGOK, ul. Pereyaslavskaya
  9. 10:55Kryvyi Rih 95 kvartal (market "ATB")
  10. 11:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a, kavárna "Zustrich"
  11. 12:30Kamianske (Dniprodzerzhynsk) Autobusová zastávka v blízkosti nádraží, ul. Lokhvytskogo
  12. 13:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  13. 13:10Dnipro Autobusová zastávka "KARAVAN", ul. Nyzhnodniprovska, 17
  14. 13:50Novomoskovsk ul. Hetmanska, 34/1, památník MiH
  15. 16:00Kharkiv ul. Połtawa Way, 140, OC "Rost"
  16. 17:00Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  17. 20:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  18. 21:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Khmelnitskoho, 160
  19. 23:40Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktyabrya, 114
  20. 02:10Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  21. 04:10Tula Památník "Motocykl", pl. Pobedy, 94
  22. 06:00Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske, 160
  • Dopravce: Stashevskyi O.A.
  • Doplňující informace: 2 units (in the amount of not more than 60x60x60, 23 kg) - free of charge, each next - 500 rubles. Hand luggage - 1 pc. (60x60x60) - for free. Transportation of a bicycle or baby-pram - 1000 rubles.
  • Zavazadla: Přeprava osob z OFM je možná. Kočky a malí psi mohou být přepravováni s veterinárním osvědčením a v kleci s hluchým dnem. Hlídka a loveckých plemen psů nejsou povoleny. Žádné místo pro zvíře. Přeprava zvířete na jednom místě s cestujícím je zdarma. Možné (několikrát, podrobnosti - od dopravce) bezplatná změna data cesty den před odjezdem.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací