• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Zatoka - Bukovel

Pass Trans
Odjezdy: 30 Dub, 7 Kvě, 14 Kvě, 21 Kvě, 28 Kvě, 4 Června, 11 Června, 18 Června, 25 Června, 2 Července
  1. 16:30Odessa Aut. Nádr., ul. Kolontaivska, 58
  2. 19:50Uman Čerpací stanice "WOG", trasa Kyjev - Odessa, ul. Stepana Bandery, 1B
  3. 21:30Bila Tserkva Zastávka u mostu
  4. 22:30Kyiv Stanice metra "Teremki", pr. Akademika Glushkova, 22
  5. 23:30Kyiv Stanice metra "Zhytomyrskaya", poblíž obchodu "Roshen"
  6. 01:10Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  7. 03:50Rivne Cerpaci stanice "OKKO",ul. Kyivska, 84
  8. 07:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 10:10Ivano-Frankivsk Vlak. Nádr., pl. Pryvokzalna, 2
  10. 10:50Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  11. 11:05Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  12. 11:15Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  13. 11:25Mikulychyn ul. Grushevskogo 68B Brovarnya "Mikulichin"
  14. 11:35Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  15. 11:40Bukovel (Polianytsia) Oddělení "Nova Poshta"
  16. 11:50Bukovel (Polianytsia) Parkování 1
  • Dopravce: Pass Trans
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed (to check the conditions with the carrier). It is possible to change the date 48 hours before departure. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček až 30g (60x40x20 ) - zdarma , každá další do 15 kg - 20% z ceny letenky
  • Slevy: 10% Děti 0-12 let
    10% Invalida

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací