• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lviv - Poltava - Berdyansk

SV TRANS
Odjezdy: 16 Června, 17 Června, 18 Června, 19 Června, 20 Června, 21 Června, 22 Června, 23 Června, 24 Června, 25 Června
  1. 05:45Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  2. 06:15Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  3. 08:25Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  4. 10:35Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  5. 12:45Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  6. 14:05Berdychiv Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1-A
  7. 15:00Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  8. 18:30Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  9. 19:10Kyiv Aut. Nádr., pr. Nauki, 1/2
  10. 19:45Kyiv Stanice metra "Kharkivska", ul. Nikolaya Bazhana, 36
  11. 20:05Hora (Boryspil) Autobusová zastávka
  12. 20:25Boryspil Aut. zastavka, McDonalds, ul. Kyivskyi shlyah, 67
  13. 22:15Pyriatyn Market on the track, ul. Krasnoarmeyskaya 154
  14. 22:55Lubny Aut. Nádr., pr.Vladimirskiy, 157
  15. 01:10Poltava Aut. Nádr., ul. Velykotyrnivska, 7
  16. 02:45Krasnohrad Aut. Nádr., ul. Poltavskaya, 91
  17. 03:50Novomoskovsk ul. Suchkova, zastavit Letadlo
  18. 04:45Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  19. 06:25Zaporizhia Aut. Nádr., av. Soborniy, 20
  20. 06:55Komyshuvakha Aut. Nádr. ul.B.Khmelnytskogo 72(Hastronom №1)
  21. 07:20Orikhiv (Zaporizhska obl.) Aut. Nádr., ul. Zaporozskaja 23a
  22. 08:15Tokmak ul.Gogolya 93
  23. 09:40Berdyansk Aut. Nádr., ul. 12-Prosinec, 4
  • Dopravce: SV TRANS
  • Doplňující informace: Transportation of the assembled bicycle - 200 UAH. Possible route transfer.
  • Zavazadla: 1 jed. do 30 kg (80x50x50) - zdarma. Extra zavazadla do 30 kg / 0,2 m² - 10% z ceny jízdenky. Příruční zavazadla do 5 kg (60x40x20) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací