• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Genichesk - Poznan

Ostapchuk FOP
Odjezdy: 21 Zář, 23 Zář, 25 Zář, 27 Zář, 29 Zář, 1 Říj, 3 Říj, 5 Říj, 7 Říj, 9 Říj
  1. 23:35Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  2. 00:40Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  3. 03:05Yuzhnoukrainsk Aut. Nádr., ul. Druzhby narodiv, 27
  4. 06:35Uman Aut. Nádr., ul. Kyivska, 1
  5. 07:45Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  6. 10:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  7. 12:40Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  8. 15:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  9. 17:20Lviv Aut. zastavka, vedle aut. nádr., ul. Stryiska, 109
  10. 19:40Rava Ruska celnice (UA-PL)
  11. 19:40Hrebenne celnice (PL-UA)
  12. 22:00Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  13. 02:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  14. 04:10Lodz Aut. Nádr. "Kaliska", pr. Włókniarzy, 203/205
  15. 06:10Konin Autobusové nádraží v blízkosti vlakového nádraží, ul. Kolejowa, 1
  16. 07:10Wrzesnia Aut. Nádr., ul. Kolejowa, 2
  17. 08:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  • Dopravce: Ostapchuk FOP
  • Doplňující informace: Transportation of animals with a separate seat - 50% of the ticket price. Bicycle and prams can be transported. Ability to board with a ticket in electronic form.
  • Zavazadla: 1sáček až 25kg (30x60x80),zavazadla do 5 kg - zdarma, každá další -20% z ceny přepravního dokladu.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    10% Cestující od 60 let
    50% Děti 4-12 let
    80% Děti 0-4 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací