• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Moskva - Kryvyi Rih (19:00)

  1. 19:00Moskva Stanice metra "Annino", parkování u "Galery Atlantis", dálnice Varshavske, 160
  2. 21:00Tula GAI (192 km objížďka Tula М-2, blizko caffe Stekliashka)
  3. 23:00Orel Aut. Nádr., ul. Avtovokzalnaya, 1
  4. 02:00Kursk Aut. Nádr., ul. 50 let Oktyabrya, 114
  5. 04:00Belgorod Aut. Nádr., pr. Hmelnitskoho 160
  6. 06:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  7. 06:15Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  8. 07:00Kharkiv Stanice metra "Kholodna Gora"
  9. 09:00Novomoskovsk ul. Suchkova, 9
  10. 10:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  11. 11:00Kamianske (Dniprodzerzhynsk) plac Pryvokzalna, 10
  12. 13:00Sofiivka (Dnipropetrovska obl.) Aut. Nádr., ul. Nezalezhnosti, 44A
  13. 13:45Kryvyi Rih Hlavní nádraží, ul. Zaliznychnykiv, 1
  14. 13:50Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a
  15. 14:00Kryvyi Rih Aut. zastávka, supermarket "ATB", pr. Gagarina, 4B
  16. 14:10Kryvyi Rih Market "ATB", pr. Pivdennyi, 34
  17. 14:15Kryvyi Rih pl. Vyzvolyteliv
  18. 14:20Kryvyi Rih Market "ATB", 173 kvartal, ul.Tukhachevskoho, 40
  19. 14:30Kryvyi Rih Market "Terra", 5th Zarichnyi microdistrict, 11K
  20. 14:35Kryvyi Rih Aut. Zastávka "44 Kvartal", ul. Shchepkina, 9
  21. 14:40Kryvyi Rih Aut. zastavka "17 kvartal", ul. Charivna, 1B
  22. 14:45Kryvyi Rih Aut. zastávka "SevGOK", ul. Cherkasova
  • Dopravce: Klimenko S.I. FOP
  • Doplňující informace: Indicate the Russian number only! After paying for a ticket, please contact the carrier!
  • Zavazadla: 2 ks.do 25kg (60x40x20) - zdarma

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací