• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Cherkasy

Melnik FOP
Odjezdy: 28 Úno, 2 Bře, 5 Bře, 7 Bře, 9 Bře, 12 Bře, 14 Bře, 16 Bře, 19 Bře, 21 Bře
  1. 08:00Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1/11
  2. 11:40Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  3. 14:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
  4. 16:50Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  5. 19:00Dorohusk celnice (PL-UA)
  6. 20:35Yagodyn celnice (UA-PL)
  7. 23:35Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina, 39
  8. 00:55Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  9. 04:15Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  10. 06:45Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  11. 10:10Cherkasy Aut. Nádr. 3, ul. Gogolia, 293
  12. 10:25Cherkasy Aut. Nádr., ul. Smilyanska, 166A
  • Dopravce: Melnik FOP
  • Doplňující informace: Carriage of animals and disassembled bicycles are allowed. Please have two copies of the printed ticket.
  • Zavazadla: 1 sáček 30kg - zdarma, každá další 10% sleva cena jízdenky
  • Slevy: 15% Děti 8-12 let
    50% Děti 0-7 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací