• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Yasinia - Bukovel - Kyiv (19:00)

Pavljuk V.I.
Odjezdy: 25 Července, 27 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp, 4 Srp, 5 Srp
  1. 19:00Bukovel (Polianytsia) vedle 1. výtahu
  2. 19:15Tatariv Svatý. Nezávislost (obrátit se na Vorokhtu)
  3. 19:35Yaremche Vedle Aut. Nádr., ul. Svobody, 234a
  4. 19:50Delatyn Aut. Nádr., ul. 16 lipnya
  5. 20:05Nadvirna Aut. Nádr., ul.Vokzalna 2
  6. 20:50Ivano-Frankivsk Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  7. 21:30Galych Čerpací stanice "OKKO" ul. Okruzhna, 1
  8. 21:50Burshtyn Čerpací stanice "OKKO" st. Stepana Bandery, 38a
  9. 22:20Rohatin Ul. Halytska, 32
  10. 22:50Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvirtseva, 1
  11. 00:30Olesko Aut. Nádr.
  12. 01:00Brody Vlakové nádraží Brody, ul. Pryvokzalna
  13. 01:15Radyvyliv Prodejna "Lampochka", ul. Nevskoho
  14. 02:10Dubno Nákupní centrum "Ricos"
  15. 02:30Rivne Aut. Zastavka nedaleko autobusového nádraží (apteka "Podorozhnyk"), ul. Kyivska, 77
  16. 02:50Babyn (Rivnenska obl.) Čerpací stanice "AMIC Energy"
  17. 02:55Goshcha Čerpací stanice "WOG"
  18. 03:10Korets policejní pošta, dálnice Kiev-Chop
  19. 03:35Novohrad-Volynskyi ul. Shevchenka, 50 (Květinový trh)
  20. 04:50Zhytomyr Čerpací stanice "BRSM", pr. Nezalezhnosti, 95
  21. 05:20Korostyshiv autobusová zastávka, ulice Kyivska 66, "Furshet"
  22. 06:55Kyiv Autobusová zastávka, Prodejce automobilů "Avto-Aktyv Infinity"
  23. 07:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  • Dopravce: Pavljuk V.I.
  • Doplňující informace: Transportation of animals, wheelchairs is prohibited. Transportation of bicycles by appointment. Landing is possible with e- ticket. Child stroller can be transported.
  • Zavazadla: Za příplatek (1 jed. do 20 kg).
  • Slevy: 30% Děti 0-10 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací