• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka (Odessa) Kiev - Wien

EuroClub
Odjezdy: 14 Zář, 16 Zář, 17 Zář, 21 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 28 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 5 Říj
  1. 23:00Kharkiv Aut. Nádr. "Pryvokzalna", ul. Kotliara, 11
  2. 01:00Poltava Aut. Nádr. "Kyivskyi", ul. Kondratenka, 14
  3. 08:00Kyiv Aut. Nádr. "Kyiv", ul. S .Petliury, 32, (Vlak. Nádr.)
  4. 08:10Kyiv Aut.Nádr. "Dachna", pr. Peremohy, 142
  5. 09:30Zhytomyr Aut. Nádr., ul. Kyivska, 93
  6. 10:40Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul. Shevchenka, 45
  7. 12:00Rivne Aut. Nádr., ul. Kyivska, 40
  8. 15:30Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  9. 16:15Stryi Čerpací stanice "ОККО"
  10. 19:20Mukachevo Cerpaci stanice "UPG"
  11. 20:00Uzhgorod Aut. Nádr., ul.Stantsiina, 2
  12. 02:00Chop celnice (UA-HU)
  13. 02:30Zahony celnice (HU-UA)
  14. 04:40Budapest Aut. Nádr. "Nepliget", Ulloi ut. 131
  15. 08:10Wien International Busterminal, Edbergstarsse 200 A
  • Dopravce: EuroClub
  • Doplňující informace: Entry into the European Union is possible for limited categories of persons: * EU citizens * Persons with permanent or temporary residence in the EU countries (confirmed by relevant documents) * Persons who fall under the "essential functions or needs": Medical and facial staff transit passengers passengers who have to travel for family reasons humanitarian passengers or requiring international protection diplomats, employees of international organizations, military personnel, humanitarian assistants to carry out their tasks. drivers of vehicles that carry out passenger or freight transportation. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2ks.do 10-40kg (80х50х30) + příruční zavazadlo (10kg) - zdarma
  • Slevy: 5% Skupina 6 a více osob
    10% Invalida 1 i 2 skupina
    10% Děti 11-14 let
    10% Cestující od 60 let
    30% Děti 6-10 let
    30% Děti 10-11 let
    40% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací