• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Vladikavkaz (Adler) - Odessa

FASTBUS
Odjezdy: 25 Července, 26 Července, 27 Července, 28 Července, 29 Července, 30 Července, 31 Července, 1 Srp, 2 Srp, 3 Srp
  1. 06:00Pyatigorsk pl. Privokzalnaya, 1 (památník Kirova)
  2. 06:40Mineralnye Vody Kavárna "New Baku" poblíž autobusového nádraží
  3. 08:00Nevinnomyssk Aut. Nádr., ul. Partizanskaya, 3
  4. 09:00Armavir FAD Kavkaz dor., 161km. + 750 m
  5. 10:00Kropotkin (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr., ul. Shosseyna, 41
  6. 12:00Pavlovskaya (Krasnodarskiy kray) Aut. Nádr. "Pavlovskaya" (autocasa)
  7. 12:30Kushchevskaya Aut. Nádr., Kushchyovskaya
  8. 13:30Rostov-na-Donu Aut. Nádr. "Holovnyy", čerpací stanice "Rosneft"
  9. 14:00Rostov-na-Donu Aut. Nádr., ul. Solochova, 126
  10. 15:00Shakhty Stele "Shakhty"
  11. 16:00Kamensk-Shakhtinsky Hotel-Museum "SSSR" ul. Heroev Pionerov, 91v
  12. 20:00Rossosh Čerpací stanice "Lukoil", ul. Oktiabrskaia, 195D
  13. 22:00Novy Oskol Aut. Nádr. "Novy Oskol"
  14. 23:50Belgorod Parkoviště poblíž McDonalds, pr. B. Khmelnytskoho, 160A
  15. 01:00Nehoteievka (Belgorodskij r-n) customs (RU-UA)
  16. 01:30Goptovka (Kharkivska obl.) customs (UA-RU)
  17. 03:00Kharkiv ul. Połtawa Way, 57, "McDonalds", Čerpací stanice
  18. 06:00Dnipro Aut. Nádr., str. Kurchatova, 10
  19. 07:00Zaporizhia Autobusová zastávka, ul. Borodinska, 1A (Kakhovskyi kruh)
  20. 08:00Marganets Aut.zastavka "Khlibzavod", ul. Lermontova, 18
  21. 08:30Nikopol Aut. Nádr., ul. Elektrometallurgov, 37
  22. 09:00Kryvyi Rih Aut. Nádr., Dnipropetrovske shose, 1a, kavárna "Zustrich"
  23. 09:30Kazanka (Mykolaivska obl.) Aut. Nádr, ul. Vasliaieva, 66
  24. 10:00Novyi Buh Aut. Nádr. ul. Urytskoho, 2
  25. 10:30Bashtanka "ATB", ul. Bashtanskoi Respubliky, 42
  26. 11:00Mykolaiv Aut. Nádr., ul. Mira, 1/1, "Eldorado"
  27. 12:00Kobleve ul. Odeska, 2/2, ATB
  28. 13:00Odessa ul. Balkivska, 115, Čerpací stanice "OKKO"
  • Dopravce: FASTBUS
  • Doplňující informace: Crossing the border on foot with a transfer to another bus. Bicycle transportation - 10% of the fare. Transportation of animals in the cabin in a separate place in a special carrier for animals. Transportation of people with disabilities - no separate stroller charge. Carriage of a baby carriage - 10% of the fare. There is no child car seat in the cabin.
  • Zavazadla: Zavazadlo v ceně letenky je jeden kufr, jedna cestovní taška. Dodatečné zavazadlo - 10% z ceny letenky.
  • Slevy: 10% Děti 0-8 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací