• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Bartoszyce - Odessa - Mariupol

  1. 11:05Plock Vlak. Nádr., ul. Dworcowa 46
  2. 11:50Wyszogród Autobusová zastávka "Biedronka", ul. Mickiewicza
  3. 12:25Warszawa airport Modlin Parkování naproti nástupnímu prostoru letadla
  4. 12:45Nowy Dwór Mazowiecki Autobusová zastávka "Urząd Miasta", ul. Sawy
  5. 14:00Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 16:00Radom Aut. Nádr., ul. Beliny-Prażmowskiego, 8
  7. 18:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  8. 20:00Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 9
  9. 22:00Hrebenne celnice (PL-UA)
  10. 23:59Rava Ruska celnice (UA-PL)
  11. 01:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  12. 02:45Zolochiv ul. Siczovyh Striltsiv, 30, v blízkosti Cafe/Montáž
  13. 04:00Ternopil Aut. Nádr., Zhyvova, 7
  14. 04:45Pidvolochysk Aut. zastavka, ul. Ternopilska, 15A
  15. 05:00Volochysk Aut. Nádr., ul. Nezaleznosti, 30
  16. 07:00Khmelnytskyi Aut. Nádr., Vinnytske shose, 23
  17. 07:45Letychiv Aut. Nádr., ul. Y. Savitskoho, 1 (ul. Shevchenka)
  18. 09:05Vinnytsia Aut. Nádr. "Západnyj", Khmelnytske shose, 107
  19. 09:30Vinnytsia Aut. Nádr., Kyivska, 8
  20. 10:30Nemyriv Aut. Nádr., ul.Gorskogo, 10
  21. 11:30Gaisyn Aut. Nádr., 1 Travnia, 129
  22. 12:40Uman Aut. Zastavka vedle Grill market, ul. Kyivska, 4
  23. 17:10Odessa Aut. Nádr. "Privoz", ul. Novoshchipnyi Riad, 5
  24. 17:50Yuzhne (Odeska obl.) Aut. Nádr., ul. Khimikiv, 15/1
  25. 18:15Kobleve Aut. Nádr., ul. Odeska, 4
  26. 19:30Mykolaiv Aut. Nádr., pr. Bogoyavlenskiy, 21
  27. 20:30Kherson Aut. Nádr., ul. Polkovnyka Kedrovskoho, 1
  • Dopravce: Lux-Reisen
  • Doplňující informace: Animals cannot be transported. The passenger is insured in PuAT Strakhova Kompaniia "Kraina"
  • Zavazadla: 2 ks (40*60*90) do 30 kg-zdarma, dalších 10% z ceny vstupenky. Další zavazadla nemohou předimenzovat nad základní. Dětský kočárek 30% z ceny jízdenky. Invalidní vozíky nelze přepravovat.Jízdní kola lze přepravovat po předchozí dohodě.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací