Podle času
Podle ceny

Linka 19 Italy-Poland (2)

Odjezdy: 22 Říj, 24 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 29 Říj, 31 Říj, 2 Lis, 3 Lis, 5 Lis, 7 Lis
06:05 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:45 Salerno Piazza Concordia
07:25 Pompei Piazza Mercato
08:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
08:45 Caserta Aut. Nádr., Piazza Garibaldi
09:15 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
09:45 Cassino Dálnice
10:15 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
11:45 Roma Autostazione Tiburtina
14:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:30 Firenze Piazzale Montelungo, przystanek autobusowy
17:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
18:15 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
19:15 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
20:10 Venezia Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
20:10 Mestre Vlaková stanice, hotel Plaza via stazione 36
21:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
09:15 Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Tarnowskie Gory Aut. Nádr., st. nr 2, ul. Pokoju
10:00 Rybnik Aut. Nádr., ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
10:20 Zory Aut. Nádr.
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biala Aut. Nádr., dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Aut. Nádr.
11:30 Szczekociny Aut. Nádr.
11:45 Andrychow Aut. Nádr.
11:50 Myslenice Aut. Nádr., ul. Słoneczna
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:10 Wadowice Aut. Nádr.
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Aut. Nádr.
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
12:55 Sucha Beskidzka Aut. Nádr., st. nr 3
13:00 Tarnow Aut. Nádr., ul. Dworcowa 1
13:00 Kielce Aut. Nádr.
13:05 Limanowa Aut. Nádr., st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS
13:45 Debica Aut. Nádr., ul. Głowackiego st. 6
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Aut. Nádr., ul. Zielona 1
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Rzeszow Aut. Nádr., ul. Grottgera
14:30 Starachowice Aut. Nádr., zachodni
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Vlak. Nádr., ul. Żabia 40
15:15 Przeworsk Aut. Nádr.
15:20 Kolbuszowa Vlak. Nádr.
15:30 Jaroslaw Aut. Nádr., ul. Pruchnicka st. 1
15:35 Stalowa Wola Aut. Nádr.
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:45 Pulawy POLSKI EXPRESS - autobusová zastávka u autobusové stanice
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna Vlak. Nádr.
16:15 Krosno Aut. Nádr., ul. Naftowa
16:30 Lezajsk Vlak. Nádr.
16:30 Janow Lubelski Aut. Nádr.
17:00 Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Aut. Nádr., ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Battipaglia - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací