Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 19 Italy-Poland (2)

06:05 Battipaglia Parking vedle Villa Comunale/Bar Consis/
06:45 Salerno Piazza Concordia
07:25 Pompei Piazza Mercato
08:10 Napoli Parcheggio Metropark via Corso Arnaldo Lucci
08:45 Caserta Aut. Nádr.-Piazza Garibaldi
09:15 Caianello Hotel Re di Cuori, Via Ceraselle 1
09:45 Cassino Dálnice
10:15 Frosinone Vlak. Nádr. Piazza A. Kambo 2
11:45 Roma Autostazione Tiburtina
12:45 Orte Dálnice
13:45 Montepulciano Autogril Montepulciano
14:15 Arezzo Via Bernardo Rossellino 11
15:30 Firenze Piazzale Montelungo Fermata Bus
17:30 Bologna Autostazione di Bologna – Piazza XX Settembre, 6
18:15 Ferrara Stazione FS Bar Fiorella
19:15 Padova Piazzale Stazione6/przy stazione FS
20:10 Mestre Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
20:10 Venezia Dworzec kolejowy hotel Plaza via stazione 36
21:40 Udine Autostaz. Viale Europa Unita
08:00 Wodzislaw Slaski Stacja benzynowa przy rondzie /MC DONALDS
09:15 Gliwice Dw. PKS, ul. Pionierów 8
09:30 Zabrze Pl. Warszawski
09:55 Bytom Stanowisko przy Dworcu autobusowym obok PKP, Plac Wolskiego 1
10:00 Rybnik Dworzec Autobusowy ul. Budowlanych 6 stan. 1
10:00 Tarnowskie Gory dworzec autobusowy, st. nr 2, ul. Pokoju
10:10 Chorzow Pl. Powstańców Śl.
10:20 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi stan. 1-2
10:20 Zory Dworzec PKS
10:50 Zawiercie przystanek MZK ul. Sikorskiego
10:55 Oswiecim Przystanek MZK, ul. Konarskiego przy LIDL
11:00 Pszczyna plac za Kauflandem ul. Broniewskiego
11:15 Bielsko-Biała Dworzec PKS, dolna płyta, ul. Warszawska
11:25 Kety Dworzec autobusowy
11:30 Szczekociny Dworzec PKS
11:45 Andrychow Dworzec autobusowy
11:50 Myslenice Dworzec PKS, ul. Słoneczna
12:10 Bochnia Pl. Pułaskiego - przystanek MPK
12:10 Wadowice Dworzec autobusowy
12:15 Jedrzejow Rynek, przystanek MPK/PKS
12:25 Mszana Dolna Dworzec PKS
12:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
12:30 Brzesko Aut. Nádr.,ul. Uczestników Ruchu Oporu
12:55 Sucha Beskidzka Dworzec autobusowy, st. nr 3
13:00 Tarnow Dw. PKS ul. Dworcowa 1
13:00 Kielce Dworzec PKS
13:05 Limanowa Dworzec autobusowy st. nr 1 BT LimaTur
13:40 Nowy Sacz Dw. PKS, st 3 lub 4
13:45 Debica dworzec PKS ul. Głowackiego st. 6
14:00 Mielec parking obok dworca PKS
14:00 Skarzysko-Kamienna zatoka MKS, ul. Niepodległości
14:00 Ropczyce Dworzec PKS Zielona 1
14:10 Grybow przystanek autobusowy, ul. Topolowa
14:30 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
14:30 Starachowice dworzec zachodni PKS
14:40 Gorlice ul. Bardiowska 4
14:45 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
14:45 Tarnobrzeg parking obok dworca PKS
15:05 Sandomierz parking przed dworcem PKP
15:10 Ostrowiec Swietokrzyski Dworzec PKP, ul. Żabia 40
15:10 Biecz Przystanek MZK / PKS Rynek
15:15 Przeworsk Dworzec PKS
15:20 Kolbuszowa dworzec PKP
15:30 Jaroslaw dworzec PKS ul. Pruchnicka st. 1
15:35 Jaslo Stacja benzynowa Bliska, ul. Metzgera
15:35 Stalowa Wola Dworzec PKS
15:45 Pulawy przystanek POLSKI EXPRESS - zatoka obok dworca PKS
15:50 Nisko Plac Wolności
16:00 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
16:10 Nowa Sarzyna dworzec PKP
16:15 Krosno Dworzec PKS, ul. Naftowa, stanowisko międzynarodowe
16:30 Lezajsk dworzec PKP
16:30 Janow Lubelski Dworzec PKS
17:00 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
17:15 Sanok Dworzec PKS ul. Lipińskiego, stanowisko nr 3
17:45 Zamosc Aut. Nádr., Hrubieszowska 1
Dopravce: SINDBAD
Zavazadla: 1ks.do 25kg-zdarma, každý další 10 EUR.
Slevy: 10% Skupina 10 osob
10% Ditě od 0-12 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 55 let
50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Battipaglia - Zamosc

Popularne kursy z Zamosc

Popularne kursy do Zamosc

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací