• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Odjezdy: 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář, 29 Zář, 30 Zář, 1 Říj, 2 Říj, 3 Říj, 4 Říj, 5 Říj
  1. 13:30Wroclaw Aut. Nádr., ul. Sucha, 1, Galeria Wroclavia
  2. 15:00Opole Aut. Zastavka, "Port Sindbad" vedle ul. Kowalczykow, 56
  3. 16:20Gliwice Aut. Nádr., ul. Pionierów, 8
  4. 16:50Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  5. 18:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 20:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  8. 01:15Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 02:55Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109, trolejbus zastávka
  10. 04:25Stryi Čerpací Stanice "OKKO", ul. Bolekhivska 49
  11. 05:25Dolyna Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 1
  12. 06:20Kalush Aut. Nádr., ul. Pryvokzalna, 15
  13. 07:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  14. 08:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  15. 09:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free. Departure is possible with E-ticket.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Studenti (ISIC)
    20% Děti 10-12 let
    50% Děti 0-9 let

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací