Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj, 31 Říj
13:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1/11
15:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
16:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
22:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:15 Shehyni celnice (UA-PL)
02:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
06:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
07:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
10:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: Ruční zavazadlo 5 kg 60×40×20 sm, zavazadlo do 30 kg každe dalši 15kg 5 EUR
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací