• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Odjezdy: 15 Lis, 16 Lis, 17 Lis, 18 Lis, 19 Lis, 20 Lis, 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis
  1. 13:30Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 15:00Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja, 4
  3. 16:50Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi, 1
  4. 18:20Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:50Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
  6. 22:30Przemysl Aut. Nádr., ul. Stefana Czarnieckiego 4
  7. 01:00Medyka celnice (PL-UA)
  8. 01:15Shehyni celnice (UA-PL)
  9. 02:55Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
  10. 04:25Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
  11. 05:25Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
  12. 06:20Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
  13. 07:20Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14а
  14. 08:40Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
  15. 09:30Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
  16. 10:30Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Doplňující informace: Transportation of animals is allowed - check price with the carrier. Transportation of bicycles, baby-prams only in folded condition - check price with the carrier. Transportation of wheelchairs only in folded condition - free.
  • Zavazadla: 2 ks. do 30 kg. (90x45x25) a příruční zavazadla do 10 kg. - zdarma. Je možná přeprava dalších zavazadel - obraťte se na dopravce. Možnost změnit datum cesty: zdarma, nejpozději 24 hodin před odjezdem, ne více než 1 krát.
  • Slevy: 10% Student (ISIC)
    20% Ditě od 10-12 let
    50% Ditě od 0-9 let

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací