• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Podle času
Podle ceny

Linka Wroclaw - Chernivtsi

Odjezdy: 18 Úno, 19 Úno, 20 Úno, 21 Úno, 22 Úno, 23 Úno, 24 Úno, 25 Úno, 26 Úno, 27 Úno
13:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia
15:00 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
16:50 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
18:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:50 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
22:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:00 Medyka celnice (PL-UA)
01:15 Shehyni celnice (UA-PL)
02:55 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
04:25 Stryi ul. Bolekhivska 49, Čerpací stanice OKKO
05:25 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
06:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
07:20 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
08:40 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
09:30 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
10:30 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
Doplňující informace: Carriage of dogs is possible, extra pay - 20-100% of ticket price

Všechny linky Wroclaw - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací