• Dorośli Powyżej 12 lat
  • Dzieci Od 2 do 12 lat
  • Niemowlęta Na kolanach
Czas
Ocena
Długość
Cena

Kurs Wroclaw - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Wyjazdy: 21 Lis, 22 Lis, 23 Lis, 24 Lis, 25 Lis, 26 Lis, 27 Lis, 28 Lis, 29 Lis, 30 Lis
  1. 13:30Wroclaw Dworzec Autobusowy, ul. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 15:00Opole Dworzec Autobusowy, ul. 1 Maja, 4
  3. 16:50Katowice Dworzec Autobusowy, ul. Piotra Skargi, 1
  4. 18:20Krakow Dworzec Autobusowy MDA, ul. Bosacka, 18
  5. 20:50Rzeszow Dworzec kolejowy, Plac Dworcowy, Wagabunda
  6. 22:30Przemysl Dworzec PKS, ul. Stefana Czarnieckiego 4
  7. 01:00Medyka cło (PL-UA)
  8. 01:15Shehyni cło (UA-PL)
  9. 02:55Lviv Dworzec PKS, ul. Strijska 109
  10. 04:25Stryi ul. Bolekhivska 49, Ctacja paliw OKKO
  11. 05:25Dolyna Dworzec autobusowy, ul.Privokzalna 1
  12. 06:20Kalush Dworzec PKS, ul. Privokyalna 15
  13. 07:20Ivano-Frankivsk Dworzec autobusowy, ul.Gorbachevskogo 14а
  14. 08:40Kolomyya Dworzec autobusowy, ul. Antonenka-Davydovycha
  15. 09:30Sniatyn Dworzec PKP, ul. Vinnichenka 1
  16. 10:30Chernivtsi Dworzec PKS, ul. Golovna 219
  • Przewoźnik: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Informacje dodatkowe: Przewóz zwierząt jest dozwolony - sprawdź cenę u przewoźnika. Transport rowerów, wózków dziecięcych tylko w stanie złożonym - sprawdź cenę z przewoźnikiem. Transport wózków inwalidzkich tylko w stanie złożonym - za darmo.
  • Bagaż: 2 szt. do 30 kg. (90x45x25) i bagaż podręczny do 10 kg. - bezpłatnie. Możliwy transport dodatkowego bagażu - sprawdź u przewoźnika. Możliwość zmiany terminu podróży: za darmo, nie później niż 24 godziny przed wyjazdem, nie więcej niż 1 raz.
  • Rabaty: 10% Student (ISIC)
    20% Dzieci 10-12 lat
    50% Dzieci 0-9 lat

Szukanie trasy Proszę czekać

We use cookies on this site to ensure its maximum efficiency, analyze traffic and tailor content and advertising to specific users. We process all such information in accordance with the Privacy Statement. More iformation