Według czasu
Według ceny

Kurs Wroclaw - Chernivtsi

Wyjazdy: 30 Lip, 31 Lip, 1 Sie, 2 Sie, 3 Sie, 4 Sie, 5 Sie, 6 Sie, 7 Sie, 8 Sie
13:30 Wroclaw Dw. PKS, ul. Sucha 1/11
15:00 Opole Dworzec autobusowy, ul. 1 Maja 4
16:50 Katowice Dw. PKS, ul. Piotra Skargi 1
18:20 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
20:50 Rzeszow Dw. PKP, Plac Dworcowy
22:30 Przemysl CMPA ul. Czarnieckiego,37 Przystanek "Wagabunda"
01:15 Shehyni cło (UA-PL)
02:55 Lviv Dworzec, ul. Strijska 109
06:20 Kalush Dworzec, ul.Privokyalna 15
07:20 Ivano-Frankivsk Dworzec, ul.Gorbachevskogo 14
08:40 Kolomyya
10:30 Chernivtsi
Przewoźnik: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Bagaż: Ręczny bagaż 5 kg 45×35×20 sm, bagaż do 30, każdy dodatkowy 15kg 5 EUR.
Informacje dodatkowe: Przewóz psów jest dozwolony, dopłata 20-100% od ceny biletu w załeżności od wielkości psa.

Pokaż wszystkie kursy Wroclaw - Chernivtsi

Szukanie trasy Proszę czekać

Cookies help us to make our services more user-friendly. By using these services, you agree to the use of cookies

More information