Подорожі та Covid-19: усі посилання в одному місці

  • Дорослі Старше 12 років
  • Діти Від 2 до 12 років
  • Діти до 2-х років Без місця
Час
Рейтинг
Довжина
Ціна

Маршрут Вроцлав - Черновцы

Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
Виїзди: 11 Кві, 12 Кві, 13 Кві, 17 Кві, 18 Кві, 19 Кві, 20 Кві, 21 Кві, 22 Кві, 23 Кві
  1. 13:30Вроцлав Автовокзал, ул. Sucha, 1 | Galeria Wroclavia
  2. 15:00Ополе Автобусная остановка, "Порт Sindbad" возле ул. Kowalczykow, 56
  3. 16:20Ґлівіце Автовокзал, ul. Pionierów, 8
  4. 16:50Катовіце Автовокзал, ул. Sądowa, 5
  5. 18:20Краків Автовокзал MDA, ул. Bosacka, 18
  6. 20:50Ряшів Ж/Д Вокзал, Plac Dworcowy, Wagabunda
  7. 01:00Медика таможня (PL-UA)
  8. 01:15Шегині таможня (UA-PL)
  9. 02:55Львів Автовокзал, ул. Стрийская, 109, троллейбусная остановка
  10. 04:25Стрий АЗС "ОККО", ул. Болеховская 49
  11. 05:25Долина Автовокзал, ул. Привокзальная, 1
  12. 06:20Калуш Автовокзал, ул. Привокзальная, 15
  13. 07:20Івано-Франківськ Автовокзал-2, ул. Горбачевского, 14а
  14. 08:40Коломия Автовокзал, ул. Антоненка-Давидовыча
  15. 09:30Снятин Автовокзал, ул. Винниченка 1
  • Перевізник: Prykarpatskyy Express/Janosik SP. zo.o
  • Додаткова інформація: Перевозка животных разрешена - цену уточняйте у перевозчика. Перевозка велосипедов и детских колясок в сложенном виде - цену уточняйте у перевозчика. Перевозка инвалидной коляски в сложенном виде - бесплатно. Билет не обязательно распечатывать.
  • Багаж: 2 шт. до 30 кг. (90x45x25) и ручная кладь до 10 кг. - бесплатно. Возможна перевозка доп. багажа - уточняйте у перевозчика. Возможность изменить дату поездки: бесплатно, не позднее чем за 24 часа до отправления, не более 1-ого раза.
  • Знижки: 10% Студенты (ISIC)
    20% Дети 10-12 лет
    50% Дети 0-9 лет

Пошук маршруту. Будь ласка зачекайте.

Ми використовуємо cookies-файли на цьому сайті, щоб забеспечити, його максимальну функціональність, аналізовати ступінь відвідуваності( трафік) і, при необхідності, налаштовати контент i рекламу під конкретного користувача. Ми обробляємо всю інформацію, отриману з cookies-файлів відповідно до Постанови про захист персональних даних. Додаткова iнформацiя