Podle času
Podle ceny

Linka 004 Brno - Milan

Odjezdy: 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis, 1 Pro, 8 Pro, 15 Pro, 22 Pro, 29 Pro
18:40 Brno Aut. Nádr., u hotelu Grand
19:00 Brno Aut. Nádr., "Zvonařka"
21:45 Praha Aut. Nádr., "Florenc"
23:15 Plzeň Hlavní nádraží
03:15 München airport Terminal
03:45 München Fröttmaning P+R Parkplatz
06:10 Innsbruck Eisstadion
08:20 Bolzano St. di autobus
09:10 Trento St. di autobus
11:00 Verona St. di autobus
12:13 Brescia St. di autobus
13:30 Milano Terminal Bus Milano - Lampugnano, Via G.Natta
Dopravce: Tourbus
Zavazadla: 1ks.do 20kg (100x60x30)-zdarma, každe dalši od 6 EUR.
Slevy: 10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Brno - Milano

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací