Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Odjezdy: 19 Pro, 21 Pro, 23 Pro, 24 Pro, 26 Pro, 28 Pro, 2 Led, 4 Led, 9 Led, 11 Led
11:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
12:00 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
13:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča
14:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
15:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
16:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
17:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
18:45 Lviv Aut. Nádr.№8, pl. Dvorcova 1
22:20 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy, Wagabunda
01:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Krakow airport Letiště
02:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 1
04:10 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
05:30 Wroclaw Aut. nádr., ul. Sucha 1, galeria Wroclavia poziom -2
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
Doplňující informace: Carriage of cats - possible for free.
Slevy: 10% Důchodce
10% Student (ISIC)
20% Ditě od 4-12 let
30% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací