Podle času
Podle ceny

Linka Chernivtsi - Wroclaw

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
11:00 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
12:00 Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka 1
13:00 Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča 15
14:30 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
15:20 Kalush Aut. Nádr., ul. Privokyalna 15
16:10 Dolyna Aut. Nádr., ul.Privokzalna 1
17:00 Stryi Aut. Nádr., ul. Vokzalnaja 7
18:15 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109, trolejbus zastávka
18:45 Lviv Vlak. Nádr., u zavazadlového prostoru, pl. Dvorcova 1
22:20 Rzeszow Vlak. Nádr., Plac Dworcowy
01:10 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
01:25 Krakow airport Letiště
02:30 Katowice Aut. Nádr., ul. Piotra Skargi 8
04:10 Opole Aut. Nádr., ul. 1 Maja 4
05:30 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
Dopravce: Modultrans
Zavazadla: 1ks.do 30kg(60x40x20)-zdarma, každe dalši od 5 EUR.(do 15kg)
Doplňující informace: Carriage of cats - possible for free.
Slevy: 10% Mládež od 12-23 let
15% Důchodce
15% Student
30% Ditě od 3-12 let
50% Ditě od 0-3 let

Všechny linky Chernivtsi - Wroclaw

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací