• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka 915 Lviv - Ivano-Frankivsk - Sozopol

ODD Doris
Odjezdy: 2 Říj, 9 Říj, 16 Říj, 23 Říj, 30 Říj, 6 Lis, 13 Lis, 20 Lis, 27 Lis, 4 Pro
  1. 07:00Lviv Aut. Zastavka, ul. Naukova, 35a, parking near "Silpo" market
  2. 09:30Kalush Čerpací stanice "OKKO", ul. Ivano-Frankivska, 140
  3. 10:00Ivano-Frankivsk Čerpací stanice "WOG", Kaluske shose, 2d
  4. 11:00Kolomyya Čerpací stanice "OKKO", ul. Karpatska, 142-b
  5. 13:30Chernivtsi Glybotskyi region, Korovia village, ul. Holovna, 9, cerpací stanice "AMIC Energy"
  6. 05:30Kavarna route Varna - Durankulak
  7. 06:10Balchik Čerpací stanice "Lafi"
  8. 06:30Albena Aut. Nadr.
  9. 06:40Kranevo Autobusová zastávka, v blízkosti "Minimarket"
  10. 06:50Zlatni pyasatsi Zastavka na dálnici naproti hotelu «Breeze»
  11. 07:10Saints Constantine and Helena U vchodu do komplexu
  12. 07:30Varna Autobusová zastávka "Poligraphia", bul. Hristo Botev, 3
  13. 08:00Kamchia vidlice do Kamchia
  14. 08:10Byala Čerpací stanice u silnice
  15. 08:20Obzor Aut. Nádr., ul. Slavianska
  16. 09:00Slanchev Bryag Parking Doris, 200m od autobusového zastávka
  17. 09:20Nesebar Hotel "Festa Panorama"
  18. 09:25Ravda pošta, restaurace "BEST"
  19. 09:30Aheloy Restaurant "Black And White"
  20. 09:40Pomorie Autobusové nádraží v novém městě
  21. 10:00Sarafovo Na rozdvojení do aeroporta
  22. 10:20Burgas Cerpaci Station "Lukoil" (circle on the road to Varna)
  23. 10:45Chernomorets Aut. Nádr.
  24. 11:00Sozopol Restaurant "Cherno more"
  • Dopravce: ODD Doris
  • Doplňující informace: It is forbidden to carry children under 3 y.o.
  • Zavazadla: 1ks. do 30 kg (20x30x60) - zdarma, sled - 30 EUR (pokud existuje volný prostor). Příruční zavazadlo je v autobuse s cestujícím.

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací