Podle času
Podle ceny

Linka Zakopane - Kiev

Odjezdy: denně
16:40 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
18:45 Kielce ul. Czarnowska 12
20:20 Radom Aut. Nádr., ul. Prażmowskiego 12
21:35 Pulawy Aut. Nádr. ul. Lubelska 9
22:35 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
23:30 Chelm ul. Lwowska 20
00:50 Dorohusk CLO POL-UKR
03:30 Yagodyn celnice (UA-PL)
04:05 Liuboml Aut. Nádr., ul. Vokzalna 36
05:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
06:20 Lutsk Aut. Nádr., ul.Konjakina 39
07:40 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
09:25 Novohrad-Volynskyi Aut. Nádr., ul.Sevcenka 45
11:00 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:30 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: FLP Melnik O.T.
Zavazadla: 1ks.do 30kg(100x60x30)-zdarma, každe dalši 15kg od 60UAH/10PLN

Všechny linky Krakow - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací