Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 1664 Marijampole-Warszawa-Stuttgart

18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (przy Dw. PKS)
18:55 Augustow Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Dw. Autobusowy, Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (przy Dw. PKS)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
08:45 Magdeburg ZOB am Hbf
09:30 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
10:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
11:10 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:30 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
13:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
13:35 Kassel Bahnhof Wilhelmshöhe
14:50 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
16:30 Frankfurt am Main Parkplatz "Conti Park International", Hbf Central Ausgang
17:20 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
17:40 Mannheim ZOB Heinrich-von-Stephan-Str.
18:45 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
18:45 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
19:35 Stuttgart Airport Busterminal SAB
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Marijampolė - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací