Podle času
Podle ceny

Linka 1664 Marijampole-Warszawa-Stuttgart

Odjezdy: 22 Zář, 29 Zář, 6 Říj, 13 Říj, 20 Říj, 27 Říj, 3 Lis, 10 Lis, 17 Lis, 24 Lis
18:15 Marijampolė Autobusu stotis, ul.Stoties 2 B
18:15 Suwalki ul. Utrata (V blízkosti Aut. Nádr.)
18:55 Augustow (podlaskie) Parking przy ul. Koscielnej
20:30 Bialystok Aut. Nádr., ul. Monte Casino 8
21:50 Ostrow Mazowiecka ul. Pilata 3 (V blízkosti Aut. Nádr.)
23:30 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
07:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:30 Leipzig Haltestelle "Goethestrasse"
11:10 Dresden ZOB am Hbf., Bayerische Strasse
12:30 Chemnitz near Bus Station (ZOB) at Georgstr.
13:30 Gera Busparkplatz am Hauptbahnhof
14:50 Erfurt ZOB am Hbf, Willi-Brandt-Platz
17:20 Wurzburg HBf, westliche Haltestelle, Bussteig Nr. 12
18:45 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
19:35 Stuttgart Airport Busterminal SAB
Dopravce: Ecolines Estonia OU
Zavazadla: 1 bag up to 30kg(50x50x80)-free, every next from 10 EUR.
Doplňující informace: Seats from 1 to 4 not allowed for passengers to 14 years.
Slevy: 10% Ditě od 13-18 let
10% Mládež do 26 let
10% Důchodce od 60 let
10% Student (Euro26)
10% Student (ISIC)
10% Student (ITIC)
50% Děti 0-5 let (pouze s rodiči)

Všechny linky Marijampolė - Stuttgart

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací