Podle času
Podle ceny

Linka 074 Gent - Rostock (08:50)

Odjezdy: 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 30 Říj, 31 Říj, 1 Lis, 2 Lis
08:50 Gent Dampoort Station
10:00 Brussel CCN Gare du Nord
13:05 Düsseldorf ZOB
13:40 Duisburg Hbf
14:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:00 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
19:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
21:55 Rostock ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Gent - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací