Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 074 Gent - Rostock (08:50)

08:50 Gent Dampoort Station
10:00 Brussel CCN Gare du Nord
13:05 Düsseldorf ZOB
13:40 Duisburg Hbf
14:10 Essen Aut. Nádr., ul. Freiheit
18:00 Bremen Vlak. Nádr., ZOB, Breitenweg 13
19:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
21:55 Rostock ZOB
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Gent - Rostock

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací