Podle času
Podle ceny

Linka 164 Berlin - Hamburg (08:00)

Odjezdy: 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 30 Říj
08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:40 Magdeburg ZOB am Hbf
11:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:15 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
12:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
13:00 Soltau Autohof Soltau Süd
13:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací