Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 164 Berlin - Hamburg (08:00)

08:00 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
09:40 Magdeburg ZOB am Hbf
11:05 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
12:15 Celle Aut. Nádr., Trüllerstraße, 29221
12:40 Bergen (Celle) Harburger Straße 20, 29303
13:00 Soltau Autohof Soltau Süd
13:55 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Berlin - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací