Podle času
Podle ceny

Linka 354 Saalfeld - Berlin (08:25)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
08:25 Saalfeld Bf
08:35 Rudolstadt Schwarza Traube
08:45 Rudolstadt Bahnhof
08:55 Uhlstadt Bahnhof
09:05 Orlamünde Bahnhof
09:10 Kahla Bahnhof
09:35 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
12:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Jena - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací