Podle času
Podle ceny

Linka 354 Saalfeld - Berlin (16:25)

Odjezdy: 19 Říj, 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj
16:25 Saalfeld Bf
16:35 Rudolstadt Schwarza Traube
16:45 Rudolstadt Bahnhof
16:55 Uhlstadt Bahnhof
17:05 Orlamünde Bahnhof
17:10 Kahla Bahnhof
17:35 Jena Aut. Nádr., "Paradies"
20:30 Berlin ZOB am Funkturm, Masurenallee 4-6
Dopravce: Meinfernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Jena - Berlin

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací