Podle času
Podle ceny

Linka 145 Praha - Chernivtsi (from 01.04)

16:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
17:30 Hradec Králové Terminál HD
19:00 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
20:20 Olomouc Aut. Nádr., Sladkovského 142/37
23:30 Krakow Dw. MDA ul. Bosacka 18
08:25 Lviv Vlak. Nádr., parking, pl. Dvorcova 1
09:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
10:40 Stryi Aut. Nádr., ul Vokzalnaja 7
11:40 Dolyna Aut. Nádr., ul. Sevchenka 1A
12:20 Kalush Aut. Nádr., ul.Privokyalna 15
13:10 Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul.Gorbachevskogo 14
14:30 Kolomyya Aut. Nádr.,ul. Sichovikh Striltsiv
15:40 Sniatyn ul. Vinnichenka 1
16:20 Chernivtsi Aut. Nádr., ul.Golovna 219
Dopravce: Regabus
Zavazadla: 1 sáček až do 25kg - zdarma, každá další od 7 EUR
Slevy: 20% Ditě od 12-15 let
50% Ditě od 0-11 let

Všechny linky Praha - Chernivtsi

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací