Podle času
Podle ceny

Linka 307 Freiburg - Hamburg

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 23 Říj, 24 Říj, 25 Říj, 26 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj
10:35 Freiburg im Breisgau Hbf/ZOB
12:25 Karlsruhe Hbf, ZOB
13:25 Mannheim Busbahnhof-ZOB/Heinrich von Stephan strasse
14:30 Frankfurt am Main airport Letiště
15:20 Frankfurt am Main Hbf
16:20 Giessen Mathematikum, Liebigstraße 8
16:55 Marburg Krummbogen
17:40 Bad Zwesten Brunnenstraße
18:35 Kassel Aut. Nádr., "Wilhelmshöhe"
22:45 Hamburg ZOB, Adenauerallee 74
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Freiburg im Breisgau - Hamburg

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací