Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 036 Wien - Saarbrucken

09:30 Wien Stadion Center, Engerthstr. 242
12:55 Braunau am Inn Kolpingplatz 1, 5280
13:05 Simbach am Inn Bahnhofstraße, 84359
16:00 München ZOB
17:00 Augsburg P+R-Platz, Oberhausen-Nord
19:30 Stuttgart ZOB S-Zuffenhausen, Burgunderstr.
20:10 Karlsruhe Hbf, ZOB
20:40 Landau in der Pfalz Maximilianstraße 7, 76829
21:30 Pirmasens Vlak. Nádr.
21:50 Zweibrücken Hbf, Poststraße 37, 66482
22:05 Homburg Hauptbahnhof DB
22:25 Neunkirchen, Saarland Lindenallee 16, 66538
22:55 Saarbrucken Dudweilerstraße 98
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Wien - Saarbrucken

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací