Podle času
Podle ceny

Linka 019 Norden - Leverkusen

Odjezdy: 20 Říj, 21 Říj, 22 Říj, 27 Říj, 28 Říj, 29 Říj, 3 Lis, 4 Lis, 5 Lis, 10 Lis
14:30 Bensersiel Am Hafen 20 A
14:35 Esens Haltestelle Sterburer Weg
14:50 Neuharlingersiel Am Hafen Ost 20
15:00 Carolinensiel Neue Straße 4
15:05 Harlesiel Hafen
15:25 Schillig Jadestraße
15:30 Horumersiel Goldstraße 6
15:40 Hooksiel ZOB
16:15 Wilhelmshaven Markt Str. 1
17:20 Oldenburg ZOB, Karlstrasse (Hbf)
20:05 Munster Hbf
21:05 Dortmund ZOB, Steinstrasse
21:45 Wuppertal Bf. Oberbarmen Berliner Str.206
22:35 Leverkusen Vlakové nádraží
Dopravce: MeinFernbus
Zavazadla: 2ks.do 20kg(67x50x27)-zdarma, každe dalši od 5 EUR

Všechny linky Oldenburg - Leverkusen

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací