• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Szczecin - Chernivtsi

Prykarpatskyy Express/Agat
Odjezdy: 19 Zář, 20 Zář, 21 Zář, 22 Zář, 23 Zář, 24 Zář, 25 Zář, 26 Zář, 27 Zář, 28 Zář
  1. 08:45Szczecin Aut. Nádr., plac Grodnicki, 1
  2. 10:15Gorzów Wielkopolski Aut. Nádr., ul. Dworcowa, 10
  3. 13:00Poznan Aut. Nádr., ul. Stanislawa Matyi, 2
  4. 14:30Lodz Vlak. Nádr. "Kaliska", ul. Karolewska, 55 (před hlavním vchodem)
  5. 17:30Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", al. Jerozolimskie, 144
  6. 20:20Lublin Aut. Nádr., Al. Tysiąclecia, 6
  7. 23:30Hrebenne celnice (PL-UA)
  8. 01:30Rava Ruska celnice (UA-PL)
  9. 02:45Lviv Cerpaci stanice"WOG" (Galicijská křižovatka), ul. Bohdana Khmelnytskoho, 291
  10. 04:50Rohatin Aut. Nádr., ul. Galycka 8
  11. 06:00Ivano-Frankivsk Aut. Nádr-2, ul. Horbachevskoho, 14а
  12. 07:00Kolomyya Aut. Nádr., ul. Antonenka-Davydovyča, 15
  13. 08:00Sniatyn Aut. Nádr., ul. Vinnichenka, 1
  14. 09:00Chernivtsi Aut. Nádr., ul. Holovna, 219
  • Dopravce: Prykarpatskyy Express/Agat
  • Zavazadla: 2 ks. do 40kg (100x50x30) - zdarma, za každou další zavazadla je cena stanovena dopravcem
  • Slevy: 10% Důchodce od 60 let
    10% Mládež 13-26 let
    50% 1 děti do 12 let (pouze s rodiči)

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací