Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 147 Praha - Zaporizhzhya

08:30 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
09:35 Mlada Boleslav Aut. Nádr., tř. Václava Klementa 1459
10:40 Liberec Aut. Nádr., ul.Vaňurova 885/5
13:55 Wroclaw Dočasné autobusové nádraží, ul. Joannitów 13
17:00 Lodz Dw. PKS
18:50 Warszawa Aut. Nádr. "Zachodnia", Al. Jerozolimskie 144
21:40 Lublin Dworzec PKS, Al. Tysiąclecia
03:00 Kovel Aut. Nádr., bulvár L.Ukrainki 42
05:35 Sarny (Rivnenska obl.) Aut. Nádr. Belgorodska ul. 39
08:00 Korosten Aut. Nádr.
10:25 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
11:00 Kiev Aut. Nádr. "Centralnyj", Prospekt Nauki 1 / Moskovskaja nam.3
14:30 Cherkasy Aut. Nádr.
16:40 Kirovohrad Aut. Nádr., Olexandrijske s. 1
19:10 Pyatikhatky (Dnipropetrovska obl.) Bus Station
21:00 Dnipro Aut. Nádr., Kurchatova str. 10
22:40 Zaporizhia Aut. Nádr., Soborniy ave., 20
Dopravce: Musil Tour s.r.o.
Zavazadla: 1ks.do 25kg(30x60x80)-zdarma, každe dalši od 10 USD nebo 80 UAH
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
10% Student (ISIC)
50% Ditě od 4-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Zaporizhia

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací