Upřesnit výběr

Cena
Čas odjezdu
00.00hod
23.59hod
Čas příjezdu
00.00hod
23.59hod
Druh spojení
Druh dopravního prostředku

Možnosti komfortního vybavení

Komfortní vybavení

Volba dopravce

Dopravce
Podle času
Podle ceny

Linka 419/1 Praha - Kiev

11:00 Praha Aut. Nádr. "Florenc"
13:45 Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
16:00 Frydek-Mistek Příborská 1000, Opel autosalon
16:30 Český Těšín celnice (CZ-PL)
19:30 Krakow Aut. Nádr., ul.Bosacka 18
22:00 Rzeszow Dw. PKS ul. Grottgera
23:00 Jaroslaw Dw. PKS, Plac Więźniów Oświęcimia
01:00 Krakovets celnice (UA-PL)
03:00 Lviv Aut. Nádr., ul. Strijska 109
07:00 Rivne Aut. Nádr., ul. Kijevska 40
10:45 Zhytomyr Aut. Nádr., Kievskaja 93
13:00 Kiev Aut. Nádr. "Kijev", ul.S.Petljury 32, (Vlak. Nádr.)
Dopravce: KiyPasTrans, ATP-8
Slevy: 50% Ditě od 5-12 let
80% Ditě od 0-4 let

Všechny linky Praha - Kiev

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací