Podle času
Podle ceny

Linka Heilbronn - Kaliningrad

Odjezdy: 23 Pro, 30 Pro, 6 Led, 13 Led, 20 Led, 27 Led, 3 Úno, 17 Úno, 3 Bře, 17 Bře
06:00 Heilbronn Busbahnhof des Hauptbahnhofes
07:00 Karlsruhe Hbf, Sudseite, ZOB, Schwarzwaldstr.
08:00 Mannheim ZOB, ul. Heinrich-von-Stephan
09:00 Frankfurt am Main airport Letiště
10:00 Limburg an der Lahn Kopenhagener Straße
11:30 Bonn International Bus Parking, Rabinstr.
12:00 Köln airport Flughafen ZOB
13:00 Dortmund ZOB, Steinstrasse
14:30 Paderborn Autohof Mönkeloh
15:30 Bielefeld Bahnhof Brackwede, Eisenbahnstr. 42
17:00 Hannover Aut. Nádr., Rundestraße 12
18:10 Braunschweig ZOB am Hbf., Berliner Platz
19:10 Magdeburg ZOB am Hbf
09:00 Kaliningrad Aut. Nádr., ul.Železnodorožnaja 7
Dopravce: Benz Reisen
Zavazadla: 1 ks.do (70x50x40) up to 25kg-zdarma, každe dalši od 5/15EUR
Doplňující informace: Carriage of bicycles in a disassembled state is possible, extra pay 50 euros needed.Carriage of animals - 40-100% of ticket price.
Slevy: 10% Důchodce od 60 let
40% Ditě od 0-12 let

Všechny linky Heilbronn - Kaliningrad

Vyhledáváme spojení Počkejte prosím

Napište vaši zprávuPřipojení probíhá...
Cookies nám pomáhají, aby se naše služby více uživatelsky příjemný. Pomocí těchto služeb, souhlasíte s používáním cookies

Více informací