• Dospělí Více než 12 let
  • Dítě Od 2 do 12 let
  • Dítě mladší 2 let Dítě na klíně
Čas
Hodnocení
Délka
Cena

Linka Lviv - Praha (ATP Mikołajewskie)

Mykolayivske ATP-14627/Agat
Odjezdy: 28 Zář, 5 Říj, 12 Říj, 19 Říj, 26 Říj, 2 Lis, 9 Lis, 16 Lis, 23 Lis, 30 Lis
  1. 12:00Lviv Aut. Nádr., ul. Stryiska, 109
  2. 12:30Lviv Aut. Nádr. №8, pl. Dvirtseva, 1
  3. 14:30Hrushiv celnice (UA-PL)
  4. 15:05Budomierz celnice (PL-UA)
  5. 19:45Krakow Aut. Nádr. MDA, ul. Bosacka, 18
  6. 21:00Katowice Aut. Nádr., ul. Sądowa, 5
  7. 22:05Chalupki CLO
  8. 22:15Bohumín celnice (CZ-PL)
  9. 00:15Olomouc Aut. Nádr., ul. Sladkovského, 142/37
  10. 02:10Brno Aut. Nádr. "Zvonařka"
  11. 05:00Praha Aut. Nádr. "Florenc"

Vyhledáváme spojení. Počkejte prosím.

Na tomto webu používáme soubory cookie, abychom mohli zajistit jeho plnou funkčnost, analyzovat návštěvnost a případně přizpůsobit vhodně obsah a reklamu konkrétním uživatelům. Veškeré takto získané informace zpracováváme v souladu s dokumentem Prohlášení o ochraně osobních údajů. Více informací